ДО УВАГИ ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ ПРЕДСТАВИЛИ КОНЦЕПЦІЮ РОЗВИТКУ НЕДРИГАЙЛОВА

Дата: 07.05.2021 20:21

Сьогодні під час другого пленарного засідання восьмої сесії Недригайлівської селищної ради до уваги депутатів архітектором Юрієм ХАРЧЕНКОМ та ландшафтним дизайнером Іваном КОРОТУНОМ було презентовано напрацювання щодо концепції розвитку центральної частини селища Недригайлів(благоустрій, освітлення, озеленення).

Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ зазначив, що концепція була розроблена на основі спостережень та вивчення потреб мешканців селища всіх вікових категорій.

Незабаром проєктні роботи будуть представлені до громадського обговорення, де можна буде внести всі побажання щодо реалізації концепції розвитку .