ЛЮБІ МАТЕРІ НЕДРИГАЙЛІВЩИНИ!

Дата: 09.05.2021 12:53

Щороку в другу неділю травня до нас приходить особливий день. Зворушливе і тепле свято. Свято тих, хто дарує найдорожче – життя.

Я від щирого серця вітаю всіх матерів з Днем матері!

Бажаю вам кожен день зустрічати з доброю посмішкою і яскравою мрією, світлою надією і невтомним натхненням, нехай чуйне материнське серце завжди буде спокійно битися в такт із радістю, успіхом і гордістю за своїх дітей.

Нехай діти люблять, цінують, обіймають, цілують, радують і дарують цілий світ чудес і захоплення.

Бажаю добробуту в родинах ! Будьте здоровими та щасливими!

Я висловилюю свою подяку, тим жінкам, чиї сини загинули, захищаючи волю та незалежність нашої України.

Для вас подібні свята є непростими.

Від імені жителів всієї громади вітаємо вас з цим днем і безмежно дякуємо, що виростили синів-героїв, плекали у них любов до рідної землі та бажання за неї боротися!

Завдячуючи їхній мужності та самовідданості сьогодні ми та наші діти можуть спокійно ходити по своій рідній недригайлівській землі.

Звертаюся до тих, душі чиїх матерів відлетіли у вічність. Згадайте їх сьогодні світлим спомином та молитвою.

Материнська любов і слова, залишаються в душі людини на все життя.

Нехай береже Господь всіх матерів України!

З повагою

Недригайлівський селищний голова                                                                           Костянтин ВОЛКОВ