ГЕРОЇ ЖИВУТЬ В НАШИХ ДУШАХ

Дата: 09.05.2021 18:54

9 травня в день 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Недригайлівщина вшанувала всіх захисників рідної землі, кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв Другої світової війни.

У зв’язку з карантинними обмеженнями пам'ять тих, чиє життя було обірване насильством світового масштабу вшанували в тиші.

Відбулося покладанння квітів до пам’ятників загиблим воїнам у Другій світовій війн

і, партинзанок-підпільниць, урочища Торкмишівка та пам’ятного знаку захисникам, полеглим за волю та незалежність України.

Історія нас вчить, що український народ перемагає тоді, коли ми соборні, діємо разом і захищаємо те, що нам дороге.

Коли ми разом, коли відчуваємо, що справедливість на нашому боці і стоїмо за свою землю, тоді ми непереможні!