НАЙБІЛЬШЕ ВЕТЕРАНАМ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ НЕ ВИСТАЧАЄ ПРОСТОГО ЛЮДСЬКОГО СПІЛКУВАННЯ

Дата: 09.05.2021 19:03

9 травня заступник Недригайлівського селищного голови Володимир ШУДА разом із військовим комісаром Недригайлівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковником Віктором САМОНОВИМ та головою Недригайлівської організації ветеранів Василем КРІПАКОМ відвідали учасників бойових дій Другої світової війни.

Керівники побажали ветеранам міцного здоров’я, великої людської шани і мирного неба над головою та привітали їх зі святом, вручивши подаруки та квіти, спілкувалися. Поважні ветерани у свою чергу ділилися спогадами про нелегкі часи Другої світової війни.

Всього на території Недригайлівської селищної ради залишилось 7 учасників бойових дій: Василь ШАПОВАЛ, Петро ДОЦЕНКО (селище Недригайлів), Михайло ЛИНЧЕНКО (село Біж), Олександр ЮЩЕНКО, Василь ТАЦЕНКО (село Хоружівка), Борис ОКУНЬ (село Іваниця), Іван МАЗНИЙ (селище Терни).

Дякуємо всім живим ветеранам за їхні бої та подвиги!