ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ НЕДРИГАЙЛІВЩИНИ!

Дата: 15.05.2021 09:41

Сьогодні в Україні святкують День Європи, який відзначають щорічно кожної третьої суботи травня.

День Європи – це день спільних цінностей та спільної історії всіх націй континенту. Це свято відзначається в нашій країні на державному рівні з 2003 року.

Україна – це держава, яка є співтворцем європейської цивілізації. Українці, як ніхто інший, довели свою вірність європейським цінностям під час Революції Гідності та продовжують їх відстоювати щоденно на передовій у російсько-українській війні.

Україна виборює право бути вільною європейською державою, надзвичайно високою ціною - життями своїх синів та дочок! Ми не маємо права зрадити їх!

Цей день є незмінним підтвердження цілей нашої нації стати не лише географічною частиною Європи, а й гордим представником європейської спільноти.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, незламності духу, людських цінностей у житті, божого Благословення та процвітання рідної землі!

З Днем Європи!

Недригайлівський селищний голова            Костянтин ВОЛКОВ