ВІДБУЛАСЯ ОБЛАСНА СПАРТАКІАДА СЕРЕД ДЕПУТАТІВ УСІХ РІВНІВ СУМЩИНИ

Дата: 19.05.2021 20:07

Два дні, 13 та 14 травня, вирували пристрасті у спортивному комплексі СумДУ.

Депутати майже з усіх районів області, міст та ОТГ показували свою спортивну майстерність у 5 видах спорту: шахах, шашках, волейболі, футзалі та настільному тенісі. Всього на змагання приїхало понад 200 учасників.

Збірна команда депутатів ОТГ та старост Недригайлівщини здобула ряд призових місць:

- у змаганнях з футзалу - ІІІ місце;

- у змаганнях з шашок серед чоловіків - ІІ місце (Мірошніченко Віктор);

- у змаганнях з шашок серед жінок - І місце (Кучеренко Оксана).

У підсумку змагань наша збірна зайняла п’яте загальнокомандне місце серед усіх команд-учасниць спартакіади. За результатами змагань буде сформовано збірну команду депутатів, яка представить Сумську область на Всеукраїнській спартакіаді, що відбудеться у червні в м. Чорноморськ Одеської області.

Від імені членів збірної депутатів Недригайлівщини хочу подякувати за надану допомогу нашій команді керівництву Недригайлівської, Коровинської та Вільшанської ОТГ.

Окремі слова подяки нашим колегам - депутату Сумської обласної ради Петру Постілу, депутату Роменської районної ради Світлані Федині, депутатам Недригайлівської селищної ради Леоніду Моші та Володимиру Сергієнку.

Юрій Сердюк,

депутат Недригайлівської селищної ради, капітан збірної команди депутатів та старост Недригайлівщини з футзалу