МАЄМО БУТИ ГОТОВІ ДО ЗАХИСТУ РІДНОЇ ТЕРИТОРІЙ

Дата: 19.05.2021 20:10

Сьогодні Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ разом із військовим комісаром Недригайлівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковником Віктором САМОНОВИМ відвідали воїнів-резервістів територіальної оборони, які нині проходять навчання на Роменщині.

Серед особового складу тероборонівців багато представників від Недригайлівщини.

Костянтин ВОЛКОВ подякував воїнам за їхній бойовий дух та мужність, а також привітав з пройдешнім Днем резервіста.

Очільник громади зазначив, що пишається своїми земляками та твердо впевнений в тому, що саме завдяки подібним навчанням формується система територіальної оборони не лише наших рідних територій, а і всієї України.

Важливим етапом навчальних зборів є порядок дій у разі настання воєнної загрози вогнева, інженерна підготовка, тактична медицина тощо.

У навчальних зборах беруть участь чоловіки від 18 до 60 років. У стріи? вони стали добровільно. За плечима більшості з них армія, та є и? такі, що з певних причин не служили і перебувають у резерві.