У ТЕРЦЕНТРІ ПРОВЕДЕНО ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

Дата: 20.05.2021 15:22

20 травня відбулися збори трудового колективу Комунальної установи Недригайлівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Недригайлівської селищної ради Сумської області, на які була запрошена начальник Недригайлівського відділу з питань призначення та виплати державної соціальної допомоги управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації Галина НАУМЕНКО, яка розповіла про зміни у законодавстві, щодо оформлення та механізм нарахувань субсидій.

Також на збори була запрошена начальника відділу обслуговування громадян № 8 (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області Алла МАРЄЄВА, яка довела до відома працівників територіального центру інформацію щодо змін у пенсійному законодавстві на 2021 рік для проведення подальшої роз’яснювальної роботи серед підопічних усіх структурних підрозділів установи.

На всі поставлені питання, були дані вичерпні, фахові відповіді.

Директор КУ Недригайлівський ТЦСО Тетяна Бойко звернула увагу працівників на те, що не дивлячись на поступове послаблення карантинних обмежень, необхідно дотримуватися правил безпеки в умовах пандемії COVID-19.