ЗАПРОШУЄМО ПОПОВНИТИ БАНК НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЇЇ ПОТРЕБУЄ

Дата: 20.05.2021 15:42

При КУ Недригайлівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) діє банк одягу, який постійно поповнюється речами за рахунок населення та благодійних організацій. Особливо актуальними є теплий одяг та взуття.

Якщо у вас є речі в хорошому стані, які вже не актуальні особисто для вас, приносьте їх до банку одягу – вони знайдуть своїх нових власників.

Підставою для отримання соціальної послуги натуральна допомога є складні життєві обставини, викликані такими чинниками: похилий вік, інвалідність, бездомність, безробіття, малозабезпеченість, шкода заподіяна пожежею, стихійним лихом, катастрофою.

Також діє пункт прокату технічних засобів реабілітації, де особи можуть отримати інвалідні візки, ходунці, ролатори, тростини.

Послуги натуральної допомоги і послуги з прокату можна отримати за адресою смт Недригайлів, вул. Вишнева, 2.