НА ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОБГОВОРИЛИ РЯД ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДИ

Дата: 20.05.2021 17:08

20 травня відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, де основними стали питання «Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей в загальноосвітніх школах та дошкільних навчальних закладах на території Недригайлівської селищної ради влітку 2021 року», «Про виконання Селищної програми «Молодь» на 2017-2020 роки», «Про сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та проживають на території Недригайлівської селищної ради», «Про забезпечення соціальної підтримки військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та учасників здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях а також членів їх сімей, вшанування пам’яті загиблих на території Недригайлівської селищної ради».

Члени виконкому також затвердили склад конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у межах території Недригайлівської селищної територіальної громади, внесли зміни та доповнення до схеми санітарного очищення населених пунктів селищної ради, до графіку вивезення твердих побутових відходів та розрахунку потреби в контейнерах, затвердили доповнення до тарифів на платні медичні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Недригайлівська лікарня» Недригайлівської селищної ради, склад комісії селищної ради з відбору кандидатів на отримання довгострокових кредитів відповідно до cелищної цільової програми «Власний дім», прийняли рішення про знесення аварійних дерев на території Недригайлівської селищної ради, розглянули інші питання життєдіяльності громади.

З цими та іншими документами можна буде ознайомитися на вебсайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».

З питань порядку денного перед присутніми виступили начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Ніна СЕРДЮК, начальник служби у справах дітей селищної ради Світлана СОПІК, начальник відділу праці та соціального захисту населення селищної ради Леніна ВОЛОШКО, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради Людмила ДОЛУДА, головний спеціаліст відділу по управлінню майном та житлово-комунальним господарством селищної ради Віктор ЛУЦЕНКО, директор комунального некомерційного підприємства «Недригайлівська лікарня» Ігор ПОНОМАРЕНКО, начальник відділу містобудування, архітектури, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення селищної ради Володимир ФЕДАЙ, спеціаліст відділу по управлінню майном та житлово-комунальним господарством селищної ради Олександр ГРИЦЕНКО, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Юлія ШЕВЧЕНКО.

Активну участь у засіданні виконавчого комітету взяли заступник голови виконавчого комітету Володимир ШУДА, члени виконавчого комітету Василь КРІПАК, Олександр ПУЛЯХ, Анатолій ЧОРНЕНКО, Ігор ЗЕЛЕНСЬКИЙ.

Підсумовуючи засідання виконавчого комітету, Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ ще раз зупинився на вирішенні питань благоустрою, вказав окремим посадовим особам на недоліки в роботі, дав відповідні доручення, наголосив на тому, що громада має розвиватися і використовувати усі можливості, зокрема, брати активну участь у інвестиційних проєктах, самим їх створювати, залучати ініціативних людей для реалізації власних проєктів, які сприятимуть розвитку громади.