ДВОХ МАЙБУТНІХ ЗАХИСНИКІВ ІЗ НЕДРИГАЙЛІВЩИНИ УРОЧИСТО ПРОВЕЛИ НА СЛУЖБУ

Дата: 24.05.2021 10:37

24 травня відбулися урочистості проводи юнаків до лав української армії.

Цього дня на службу відправили Сергія ЖИВОТЕНКА з села Іваниця та Дмитра ПАВЛЕНКА із селища Терни.

З цією важливою подією майбутніх захисників привітав Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ.

«Я впевнений, що у лавах збройних сил ви станете більш дисциплінованими та сильними, навчитесь по-справжньому цінувати батьківський дім та повернетесь справжніми чоловіками», - зазначив очільник Недригайлівщини.

Також з напутніми словами до захисників звернувся військовий комісар Недригайлівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Віктор САМОНОВ.

Благословив на хорошу службу юнаків настоятель Митрофанівського храму смт Недригайлів отець Андрій.