ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «СУМСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ» ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ЗА РАХУНОК ВАУЧЕРА ЗА ПРОФЕСІЄЮ «БДЖОЛЯР»

Дата: 24.05.2021 10:56

Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» запрошує на навчання за  рахунок ваучера за професією «Бджоляр»

За сприяння державної служби зайнятості особи працездатного віку, незалежно від зайнятості, мають можливість одноразово отримати ваучер на навчання.

Основні вимоги до кандидатів:

• вік – старше 45 років;
  • страховий стаж – не менше як 15 років;
  • професійно-технічна освіта;
  • не досягли встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсійного віку;
  • не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітний;
  • не проходили протягом останніх трьох років перепідготовку за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття;
  • не отримували ваучер раніше.

Навчання за рахунок ваучера здійснюється за вечірньою формою.

Виробниче навчання проходить на навчальній пасіці в с.Хоружівка.  За потребою здобувачі освіти забезпечуються гуртожитком.

Порядок отримання ваучера:

Основні вимоги до кандидатів:

• вік – старше 45 років;
  • страховий стаж – не менше як 15 років;
  • професійно-технічна освіта;
  • не зареєстровані в центрі зайнятості як безробітний;
  • не отримували ваучер раніше.

Навчання за рахунок ваучера здійснюється за вечірньою формою.

Порядок отримання ваучера:

Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці

Тел. навчальної частини: (0542) 611-256