РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ПЕРЕЛІКУ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК, ЯКІ ВИСТАВЛЯЮТЬСЯ НА ЗЕМЕЛЬНІ ТОРГИ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЮ СЕЛИЩНОЮ РАДОЮ

Дата: 24.05.2021 15:41

У зв’язку з випадками маніпуляції суспільною свідомістю громадян, зокрема, на території Хоружівського старостинського округу щодо включення земельних ділянок до переліку, права оренди на які виставляються на земельні торги Недригайлівською селищною радою, пояснюю наступне: рішенням Недригайлівської селищної ради від 07.05.2021 (8 сесія 2 пленарне засідання) до переліку земельних ділянок, які виставляються на земельні торги, включено земельні ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності, що розташовані за межами населених пунктів на території Недригайлівської селищної ради (далі – перелік).

Звертаю увагу, що із 678 га, які включені до переліку, лише 248 га ріллі, яка буде надаватися в оренду через земельні торги, решта 430 га - це городи та пасовища, які використовуються жителями громади.

Земельні ділянки, які використовуються громадянами як городи та пасовища залишаються в переліку до моменту оформлення жителями громади правовстановлюючих документів на них.

Пасовища залишаються в комунальній власності з метою збереження їх цільового призначення та використання для випасання худоби.

Тобто, доки земельні ділянки (городи та пасовища) знаходяться в переліку, їхнім власником є селищна рада, а користувачем - жителі громади.

Депутат Недригайлівської селищної ради

Віталій КЛИМЕНКО