ПІДПИСАЛИ МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ ТА ПАРТНЕРСТВО

Дата: 27.05.2021 15:01

26 травня Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ, директор МХП-Урожайна країна Олександр СУХОДОЛЬСЬКИЙ та менеджер регіональний із соціальних проектів Благодійний фонд "МХП-Громаді" Наталія БОГДАН підписали Меморандум про співпрацю та партнерство.

Метою Меморандуму є співпраця у сфері сприяння регіонального розвитку громад на території присутності МХП, а також залучення інших громадських організацій, донорів та бізнес-партнерів.

Для досягнення цілей Меморандуму сторони в межах наявних можливостей здійснюватимуть реалізацію спільних проєктів та програм, спрямованих на:

- розвиток людського капіталу;

- підтримки громадського здоров'я;

- розвиток спроможності громад;

- збереження та відновлення екології.

Сторони, підписуючи Меморандум, зазначили важливість створення необхідних умов для розвитку громади.

Виконання Меморандуму здійснюватиметься сторонами через запровадження погоджених програм, проєктів та акції.

Очільник Недригайлівщини подякував партнерам за ініціативу сприяння розвитку громади та запевнив на продуктивній співпраці у реалізації проєктів.