ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ВЕСНЯНИЙ ПРИЗОВ ГРОМАДЯН ДО ЛАВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 31.05.2021 11:21

31 травня відбулися урочистості проводи юнаків до лав української армії.

Цього дня на службу відправили Дмитра ВЄТРОВА з селища Недригайлів, Максима ДУБОВИКА та Олександра ШЕВЧУНА з селища Терни.

З цією важливою подією майбутніх захисників привітав Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ.

«Ви – наша гордість! Від щирого серця бажаю вам міцного здоров’я, енергії. Повертайтеся додому справжніми чоловіками!», – наголосив очільник Недригайлівської громади, звертаючись до новобранців військової служби.

Благословив на хорошу службу юнаків настоятель храму Святого Праведного Петра Багатостраждального Калнишевського отець Василь.

Бажаємо нашим землякам служити чесно і добросовісно, сповна виконати свій обов’язок, отримати досвід військової майстерності та повернутися додому змужнілими.