ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Дата: 31.05.2021 14:34

Працює телефонна «гаряча лінія» для осіб, які постраждали від домашнього насильства» за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

Співробітники «гарячої лінії» надають інформаційні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей або з питань загрози вчинення такого насильства.

Тобто у разі потреби людина отримає практичну інформацію, що робити і куди звертатись при виявленні загрози чи вже існуючої проблеми.

За зазначеним телефоном також можна отримати психологічну допомогу потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям.