ЯСКРАВЕ ТА СОНЯЧНЕ СВЯТО, НАПОВНЕНЕ ПОСМІШКАМИ ТА РАДІСТЮ

Дата: 02.06.2021 09:17

Уже традиційно 1 червня Недригайлівщина відзначає Міжнародний день захисту дітей.

Маленькі жителі нашої громади з задоволенням приймали вітання від Недригайлівського селищного голови Костянтина ВОЛКОВА, який побажав їм міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок! Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій!

Також на святі були присутні заступник голови Володимир ШУДА та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради Ніна СЕРДЮК.

Діти брали участь у конкурсно-ігрових програмах, вікторинах, змаганнях. Не обійшлося і без традиційного конкурсу малюнків на асфальті, де дітки могли дати волю своїм фантазіям. Свято було яскраве, сонячне, наповнене дитячими посмішками та радістю. Учасникам були вручені подарунки.