ДІТИ – НАШ НАЙДОРОЖЧИЙ СКАРБ, НАША РАДІСТЬ І НАШЕ МАЙБУТНЄ

Дата: 02.06.2021 09:28

Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Діти-маленьке суцвіття великого родинного дерева, яке потрібно завжди берегти.

З нагоди Дня захисту дітей Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ спільно з радником голови Сумської облдержадміністрації Романом БОГАЧЕВИМ, начальником служби у справах дітей Сумської облдержадміністрації Юрієм КАЛІНОВСЬКИМ, начальником служби у справах дітей Недригайлівської селищної ради Світланою СОПІК, фахівцем із соціальної роботи Недригайлівської селищної ради Юлією МЕДВЕДЬ та інспектором ювенальної превенції Недригайлівського відділення поліції № 1 (с.Недригайлів) Роменського районного відділу поліції Головного Управління Національної поліції у Сумській області Олександром ТЮТЮННИКОМ відвідали дитячий будинок сімейного типу родини НЕСТЕРЕНКІВ та прийомні сім'ї ГЛАДУНІВ та ДУДЧЕНКІВ.

Гості завітали до малечі з подарунками та солодощами. Дітвора, у свою чергу, подарували дорослим море позитивних та щирих емоцій.

Загалом у сім’ях панує неабияка тепла, затишна та по-справжньому дружня атмосфера, де панує любов та щастя.