ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА СУМЩИНІ: ТРИВАЄ РЕКОНСТРУКЦІЯ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ ШКОЛИ

Дата: 09.06.2021 08:50

Недригайлівська школа є довгобудом. Розпочали реконструкцію ще в 2019 році за кошти ДФРР та місцевого бюджету. Але за роботу взявся недоброчесний підрядник. З ним уже розірвано договір. Після проведення нового тендеру визначено іншого підрядника. Він приступив до виконання робіт і вже виконав ремонт кількох кабінетів.

«Зараз чекаємо черговий транш з Державного фонду регіонального розвитку і продовжуватимемо роботи з реконструкції школи, коли діти будуть на канікулах, – зазначила Вікторія Медвідь. – До першого вересня має бути завершена значна частина робіт з реконструкції цієї школи».

За її словами, завдяки програмі «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром ЗЕЛЕНСЬКИМ, на Сумщині наразі реконструюються школи, лікарні, амбулаторії, будуються державні та місцеві дороги, відновлюється спортивна інфраструктура в області.