У НЕДРИГАЙЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ГОСТРО СТОЇТЬ ПИТАННЯ ТРАНСПОРТНОГО ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Дата: 10.06.2021 15:25

Сьогодні остаточно стало відомо, що з 22 червня припиняється перевезення за всіма приміськими маршрутами громади, а саме: Недригайлів-Терни, Недригайлів-Іваниця, Недригайлів-Хоружівка, Недригайлів-Горькове та Недригайлів-Курмани.

Попередньо виконавчим комітетом було оголошено конкурс з визначення автомобільного перевізника на приміських автобусних маршрутах загального користування у межах території Недригайлівської селищної ради.

Пропозицїй на оголошений конкурс від жодного приватного перевізника не надійшло.

Перевізник, що на даний час обслуговує маршрути, не має бажання далі виконувати перевезення, навіть при наявності фінансової підтримки з місцевого бюджету. Відмову мотивує низьким пасажиропотоком та збитковістю рейсів.

За дорученням Недригайлівського селищного Костянтина ВОЛКОВА, начальником відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Людмилою ТОКАР було направлено лист на ім’я народного депутата України Максима ГУЗЕНКА про сприяння у виділенні коштів субвенції з державного бюджету до бюджету територіальної громади на придбання двох автобусів. Також лист був направлений акож на голову Роменської районної державної адміністрації Дениса ВАЩЕНКА з проханням сприяти пошуку та залученню преревізника для здійснення перевезень.

Шановні жителі Недригайлівської громади!

Питання перевезення стоїть гостро!

Звертаємося до вас з проханням надавати свої пропозиції щодо вирішення проблеми, що виникла.

Наше головне завдання , щоб люди мали можливість доїхати до центру громади та без проблем повернутися додому.