НЕДРИГАЙЛІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА ВІДЗНАЧИЛА ЮВІЛЕЙ ДВОХ П'ЯТІРОК З ПОДАРУНКАМИ ТА ФЕЄРИЧНИМ ВИДОВИЩЕМ

Дата: 14.06.2021 09:07

Сьогодні у центрі культури та дозвілля Недригайлівської селищної ради відбувся грандіозний святковий концерт дитячої музичної школи "Візерунки дитячих мрій", присвячений 55-річчю з дня заснування закладу. Вечір став випускним для 11 вихованців

Зі щирими словами привітання до музикантів, художників та хореографів звернувся Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ.

Окремих учителів та ввесь колектив дитячої музичної школи було нагороджено грамотами.

Очільник громади наголосив, що саме від гарного виховання, підтримки всіх починань та розвитку талантів наших дітей залежить, якою буде Недригайлівщина у майбутньому. Тож всі ми сьогодні маємо дбати про створення гарних умов життя, навчання та самореалізації для нащадків.

Приємним сюрпризом для вихованців та викладачів закладу став подарунок, про який вони так давно мріяли.

Директор ТОВ "Діамант-Агро" Андрій ЛЕВКОВЕЦЬ зі святкової сцени привітав учителів, випускників, гостей з ювілейною датою Недригайлівської дитячої музичної школи та вручив директору закладу Олені ДЯДЧЕНКО сертифікат на отримання цифрового піаніно - Yamaha Arius. Інструмент був доставлений прямо у фойє центру культури та дозвілля.

Це по-справжньому радісна подія у житті музичної школи. Адже подібних подарунків заклад не отримував вже дуже давно.

Костянтин ВОЛКОВ щиро подякував керівнику агрофірми за піаніно та підтримку Недригайлівської громади взагалі.

Учні та викладачі школи продемонстрували присутнім свій талант, заворожили всіх неймовірним номерами. Художніми шедеврами можна було насолодитися у холі перед концертним залом.

Наприкінці свята випускники отримали свідоцтва про закінчення навчання у закладі.

Вітаємо викладачів та вихованців зі святом! Бажаємо відчуття повноти та неповторності життя, здоров’я, невичерпності творчих сил, натхнення та визнання їхніх талантів.