ЗАБОРОНА НА РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ПЛАСТИКОВИХ ПАКЕТІВ ПОЧНЕ ДІЯТИ З 1 СІЧНЯ 2022 РОКУ.

Дата: 16.06.2021 09:42

Щиро радіємо прийняттю доленосного Закону. З подібною ініціативою Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ звертався до жителів громади ще на початку весни.

Сподіваємося, що заборона використання пластикових пакетів значно покращить екологічний стан території!

Верховна Рада України прийняла Закон України від 01.06.2021 № 1489-IX «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України». Закон спрямований на зменшення обсягу використання в Україні пластикових пакетів, обмеження їх розповсюдження з метою поліпшення стану навколишнього природного середовища та благоустрою територій.

Зокрема, законом забороняється розповсюдження в об'єктах роздрібної торгівлі, громадського харчування та надання послуг надтонких пластикових пакетів, тонких пластикових пакетів, оксорозкладних пластикових пакетів.

Встановлена заборона не поширюється на біорозкладні пластикові пакети.

Здатність пластикових пакетів до біорозкладання визначається відповідно до гармонізованих європейських стандартів.

Заборона на розповсюдження пластикових пакетів почне діяти з 1 січня 2022 року.

Запрошуємо мешканців Недригайлівської селищної територіальної громади вже зараз переходити на торбинки з екологічний матеріалів.

Подбаймо про своє здоров’я разом!