ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ

Дата: 18.06.2021 16:26

Недригайлівська селищна рада звертається до фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які є власниками бджолосімей, та проводять свою виробничу діяльність на підвідомчій території та повідомляє, що на виконання листа Секретаріату Кабінету Міністрів України від 10.06.2021 №18813/0/2-21 з 13 липня по 11 серпня 2021 року в рамках ініціативи «Один пояс, один шлях» між Україною та Китайською Народною Республікою заплановано онлайн - семінар з навчального курсу бджільництва та технології переробки меду.

Для участі у даному семінарі кандидати повинні володіти розмовною та письмовою англійською мовою; бути не старше 60 років; мати досвід роботи у сфері бджільництва або переробки меду; вміти користуватися платформами для онлайн зустрічей та мати можливість брати у них участь за встановленим у онлайн - програмі графіком.

Для реєстрації у заході всі бажаючі до 20.06.2021 повинні звернутися за адресою: смт Недригайлів, вул. Сумська,4, 2 поверх, відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності або за телефоном – 0667485209.