ПРОВЕДЕНО ПОТУЖНУ ТОЛОКУ НА КСК "КОЛОС"

Дата: 17.06.2021 19:42

Лише вчора остаточно було прийнято остаточне рішення про проведення традиційного свята "Купала" у Недригайлові. А сьогодні вже розпочалася активна підготовка до масштабного святкування.

Окреслено всі організаційні моменти, призначено відповідальних.

На культурно-спортивному комплексі після обіду зібралося близько сотні людей, які плідно та дружньо працювали над упорядкуванням "Колосу". Це працівники селищної ради на чолі із головою Костянтином ВОЛКОВИМ, працівники відділу освіти, медицини, територіального центру, комунального підприємства "Недригайлівводосервіс " та КСК "Колос".

Дякуємо підприємцям Олександру ПРИДУСІ, Володимиру ТАРАНЧЕНКУ, Олександру КІЯШКУ та Петру ПОСТІЛУ за надану техніку, яка дуже допомогла у проведенні всіх робіт.

Виконано роботи по викошуванню трави, вигрібання сміття та порослі, облаштуванню квітників, викорчовуванню пнів, демонтажу старої плитки. Загалом вивезено 20 ГАЗонів сміття.

Всі працювали дуже злагоджено та дружно.

Робота по облаштуванню локацій для проведення "Купала" і надалі триватиме повним ходом. Далі буде!