НА НЕДРИГАЙЛІВЩИНІ В ТРИНАДЦЯТИЙ РАЗ ПРОВЕДЕНО КОНКУРС «МИСТЕЦЬКА ПРЕМІЯ ІМЕНІ НЕСТОРА КИЗЕНКА»

Дата: 18.06.2021 16:43

Сьогодні недригайлівці та гості селища мали змогу тішитися роботами художників-земляків та молодих обдарувань на підведенні підсумків конкурсу «Мистецька премія імені Нестора Кизенка». Виставка робіт учасників конкурсу проходила в КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля» з 16 по 18 червня 2021року.

14 березня цього року Нестору Митрофановичу Кизенку виповнилося дев’яносто п’ять років. Сьогоднішнім заходом ми вшановуємо пам'ять про нашого земляка, художника, творця краси, який вмів зупинити на полотнах прекрасні миті.

З привітальними словами до учасників та гостей конкурсу звернулись: Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ, український журналіст, поет, прозаїк, громадський діяч, президент благодійної організації «Фонд сприяння ініціативам газети «День»», заслужений діяч мистецтв України, лауреат літературних премій і конкурсів, заступник голови Недригайлівського земляцтва в місті Києві Микола ГРИЦЕНКО, голова журі конкурсу, заслужений художник України Олександр ЧЕРЕДНИЧЕНКО, голова громадської організації «Туристичний кластер Посулля» Ольга ПРОКОПЧЕНКО.

Конкурс проводився з двох видів образотворчого мистецтва: живопис і графіка. Кожен оцінювався в двох номінаціях:

-дитяча творчість (діти шкільного віку до 16 років включно);

-творчість майстрів мистецтв та народної творчості (без обмежень у віці).

У виді образотворчого мистецтва «Живопис» у номінації «Дитяча творчість» заохочувальними подарунками нагороджені: Аліна БЕРКО за картину «Замріяна», Карина СЕНЬКА за картину «Зима відступає, весну закликає»;

- 1місце присуджено Аміні ГОЛІНКО за картину «Вулицями Недригайлова. Митрофанівський храм»;

- 2 місце - Варварі БОЙКОВІЙ за картину «Різдвяний натюрморт»;

- 3 місце - Анастасії ШУЛЬЗІ за картину «В бібліотеці».

У виді образотворчого мистецтва «Живопис» у номінації «Майстри мистецтв та народна творчість» заохочувальними подарунками

нагороджені: Юлія КРИКУН за картину «Захід сонця», Микола ДУДЕНКО за картину «Ранок»;

-1 місце присуджено Володимиру РІПІ за картину «Кобзар»,

-2 місце - Руслані ЯНЕНКО за картину «Соняшникове поле»,

-3 місце- Василю ХРЯПОВУ за картину «Останній сніг».

У виді образотворчого мистецтва «Графіка» у номінації «Дитяча творчість» заохочувальними подарунками нагороджені: Варвара БОЙКОВА за картину «Вулицями Недригайлова. Старий млин», Карина СЕНЬКА за картину «У гармонії з природою»;

-1 місце присуджено Анастасії ФЕДАЙ за картину «Стіл алхіміка»,

-2 місце -Наталії СЕРЕДІ за картину «Сонячний весняний день»,

- 3 місце – Анні КАНІВЕЦЬ за картину «Муза».

У виді образотворчого мистецтва «Графіка» у номінації «Майстри мистецтв та народна творчість» заохочувальним подарунком нагороджений Віталій ГЛАЗЬКО за картину «Ласточка».

Бажаємо нашим творцям краси і гармонії : наснаги, щастя, добробуту, творчих злетів на мистецькій ниві.