ДЛЯ ТЕРНІВСЬКИХ ВИПУСКНИКІВ РОЗПОЧАЛОСЯ ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

Дата: 22.06.2021 10:37

19 червня Тернівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. проводжала у доросле самостійне життя своїх випускників.

У цьому році свій перший документ про здобуття повної середньої освіти отримали двадцять один випускник, серед яких четверо закінчили школу із золотою медаллю та один зі срібною.

З цією важливою подією випускників завітав привітати Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ.

Уся урочиста частина свята була хвилюючою та зворушливою. Вчителі, діти та їхні батьки підготували цікаву святкову програму. Неймовірні танці, креативні та цікаві відео стали родзинкою заходу.

Приємні емоції, святковий настрій, радісний сміх і сльози розлуки панували до самісінького ранку. А там, на сході сонця, їх чекало нове, незвідане, самостійне, доросле життя.

Щиро бажаємо вам, шановні випускники, міцного здоров’я, успіхів, щедрої долі та щастя у всьому! У добру путь!