КУРМАНИ СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ СЕЛА

Дата: 22.06.2021 10:39

Як і кожного року, у Зелену неділю, на православну Трійцю, село Курмани відзначає День села.

Свято зібрало багато людей і показало, що Курмани — велика дружня родина, яка сьогодні з піснями, танцями та посмішкою гуляла на святі свого села.

Свято відкрив староста Курманівського старостинського округу Олександр ЖУК, який привітав односельців зі святом та вручив подарунки найстаршій та найменшим жителям старостату.

Зі святом курманівців привітав і Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ. Також очільник громади вручив почесну грамоту за високі здобутки у спорті, бронзовій призерці Чемпіонату України з дзюдо Альоні САВОСЬКО.

Лунали привітання людям, які своєю працею зробили значний внесок у розвиток села. На їх честь та з нагоди свята для всіх учасників заходу звучали найщиріші побажання.

Чудові виступи духового оркестру, недригайлівських аматорів сцени із піснями та запальні танці вихованців Недригайлівського будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Марина КРАВЧЕНКО) дарували присутнім святковий настрій. Сподіваємося, що цей неймовірний концерт запам’ятається усім надовго.

Малеча отримала можливість активно провести час на батутах, різних ігрових розвагах.

Усі присутні мали змогу відвідати школу-музей, покататися на кареті з кіньми.

Продовжилось свято дискотекою під відкритим небом та закінчилося феєрверком.

Щиро вдячні жителям села за теплу атмосферу, позитивні емоції та гарний настрій.