ПРАЦЮВАЛИ І ВІДПОЧИВАЛИ

Дата: 22.06.2021 11:12

Зовсім скоро на КСК "Колос" відбудеться традиційне святкування "Купала".

Свято танцю і вогню.

А сьогодні культурно-спортивний комплекс об'єднав дорослих і малих для праці, відпочинку та позитивних емоцій.

На чолі із Недригайлівським селищним головою Костянтином ВОЛКОВИМ упорядковуємо дитячий пляж, реставруємр трибуни, продовжуємо наводимо порядок у парку за адмінбудинком.

Тим часом на дітей та дорослих чекають батути, катамарани, сапборди, байдарки та польова кухня.

Дякуємо всім небайдужим, хто приєднався, до корисних справ. Зокрема, звичайним мешканцям нашої громади, громадським активістам, депутатам та працівникам Недригайлівської селищної ради, депутату Сумської обласної ради Сергію ФЕДИНІ та його команді.

Особлива вдячність підприємцям Олександру ПРИДУСІ, Петру ПОСТІЛУ, директору КП "Недригайлівводосервіс" Сергію ПЕДЬКУ за надану техніку та депутату Недригайлівської селищної ради Олегу ВЕТУШЦІ за надання фінансової підтримки, завдяки якій кожен мав змогу поплавати на байдарках та сапбордах.

Об'єднуючись, ми можемо все.