СХИЛІМО ГОЛОВУ ПЕРЕД МІЛЬЙОНАМИ НЕВИННИХ ЖЕРТВ, ЯКИХ ЗАБРАЛА ВІЙНА І НИЗЬКО ВКЛОНІМОСЯ ЗАХИСНИКАМ РІДНОЇ ЗЕМЛІ

Дата: 22.06.2021 11:15

22 червня День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Цього дня, 80 років тому, почалося розгортання найбільш драматичного періоду Другої світової війни, передусім, для України, яка зазнала величезних людських і матеріальних втрат: окупованою виявилася уся її територія, а виснажлива боротьба населення за фізичне виживання тривала більш ніж три роки.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в тій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму.

Заступник Недригайлівського селищного голови Володимир ШУДА разом із головою Недригайлівської районної організації ветеранів Василем КРІПАКОМ, заступником військового комісара Недригайлівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майором Олександром ШЕРСТЮКОМ та громадськістю поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам у Меморіалі Пам'яті та Слави, а також до меморіального комплексу у селищі Недригайлів. Також покладанння квітів відбулося по всіх памятних місцях часів Другої світової війни.

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, свободу та незалежність.

Схилімо голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна і низько вклонімося захисникам рідної землі.

Вічна пам'ять загиблим. Честь і слава живим героям!

Слава Україні!