НЕДРИГАЙЛІВСЬКА ГРОМАДА ВІДІБРАНА ДО УЧАСТІ У ЗАХОДІ З ЧИСЛА 1469 ГРОМАД УКРАЇНИ!

Дата: 22.06.2021 13:38

За результатами відбору, який проводила серед громад України громадська організація «Центр громадянських ініціатив», Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ у числі 15 сільських, селищних, міських голів громад візьме участь у засіданні «Шкіл голів громад», яке проходитиме 23-26 червня у місті Тернопіль.

Під час заходу планується обговорення проблемних питань реформи децентралізації, освіти, медицини, налагодження роботи туристичної галузі. Також на прикладах відвідування передових громад Тернопільщини будуть розглянуті шляхи розвитку соціально відповідальних сільськогосподарських підприємств та їх співпраця з органами місцевого самоврядування, молодіжна політика, земельні ресурси, економічний розвиток, наповнення бюджету та ін.

Окрім Тернополя, планується вивчення досвіду громад міст Збараж та Копичинці, села Іванівка та ін.