НА ЗАСІДАННІ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОБГОВОРИЛИ РЯД ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ГРОМАДИ

Дата: 25.06.2021 17:21

25 червня відбулося засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради, де основними стали питання «Про дотримання Правил благоустрою населених пунктів і дотримання в них належного санітарного порядку на території Недригайлівської селищної ради», «Про стан підготовки об’єктів комунального господарства, установ, організацій громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021 – 2022 років на території селищної ради» , «Про хід виконання Програми розвитку туризму на території Недригайлівської селищної ради на 2018-2020 роки». Засідання виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради провів заступник голови виконавчого комітету Володимир ШУДА.

Члени виконкому також розглянули питання про підготовку до святкування Дня молоді та свята Купала, про організацію обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів Недригайлівської селищної ради, затвердили план заходів щодо складання прогнозу бюджету селищної територіальної громади на 2022-2024 роки, проєкту бюджету селищної територіальної громади на 2022 рік, підготовки річної звітності про виконання бюджету селищної територіальної громади за 2021 рік та організації виконання селищного бюджету у 2021 році, план роботи виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради на III квартал 2021 року, затвердили в новій редакції склад комісії з питань благоустрою та санітарного стану на території Недригайлівської селищної ради та Положення про комісію з питань благоустрою та санітарного стану на території Недригайлівської селищної ради, погодили штатний розпис комунального некомерційного підприємства «Недригайлівська лікарня» Недригайлівської селищної ради на 2021 рік, прийняли рішення про надання матеріальної допомоги на поховання трьом особам, а також про знесення аварійних дерев на території Недригайлівської селищної ради, розглянули інші питання життєзабезпечення громади.

З цими та іншими документами можна буде ознайомитися на вебсайті Недригайлівської селищної ради у розділі «Нормативні документи».

З питань порядку денного перед присутніми виступили начальник відділу з питань культури, релігій та туризму селищної ради Анна ТИМЧЕНКО, начальник відділу по управлінню майном та житлово-комунальним господарством селищної ради Віктор ЗАХАРЧЕНКО, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту селищної ради Ніна СЕРДЮК, начальник фінансового відділу селищної ради Світлана БОРДУН, начальник служби у справах дітей селищної ради Світлана СОПІК, начальник відділу організаційної та загальної роботи селищної ради Ігор ПОСТОЄНКО, директор комунального некомерційного підприємства «Недригайлівська лікарня» Ігор ПОНОМАРЕНКО, начальник служби у справах дітей селищної ради Світлана СОПІК, спеціаліст з питань соціального захисту населення відділу праці та соціального захисту населення селищної ради Марина ГОЛІНКО, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Юлія ШЕВЧЕНКО, спеціаліст відділу по управлінню майном та житлово-комунальним господарством селищної ради Олександр ГРИЦЕНКО, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради Людмила ТОКАР.

Активну участь у засіданні виконавчого комітету взяли члени виконавчого комітету Василь КРІПАК, Олександр ПУЛЯХ, Олександр ХАРЬКО.

Підсумовуючи засідання виконавчого комітету, заступник голови виконавчого комітету Володимир ШУДА ще раз зупинився на вирішенні питань благоустрою, підготовки до опалювального сезону, вказав окремим посадовим особам на недоліки в роботі, дав відповідні доручення за різними напрямками роботи.