МОЛОДІСТЬ - ЦЕ НАСАМПЕРЕД СТАН ДУШІ

Дата: 28.06.2021 09:05

27 червня у Недригайлові відбулися святкові заходи, присвячені Дню молоді.

З самого ранку на КСК "Колос" розпочалися спортивні змагання з шахів, шашок, тенісу та волейболу. Потім святкування продовжилося футбольним матчем між

ФК Сула(Недригайлів) - ФК Анастасівка, який закінчився дружнім рахунком - 2 :2.

Під вечір на культурно-спортивному комплексі зібралося багато молоді з усіх куточків нашої громади, щоб взяти участь у селищному фестивалі сучасної естрадної пісні "Зоряний простір". Справжніми окрасами свята стали виступи хореографічних колективів Недригайлівського будинку дитячої та юнацької творчості, Недригайлівської дитячої музичної школи та Тернівської школи мистецтв.

Зі святом молодь привітали Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ та начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Ніна СЕРДЮК.

Очільник громади подякував молоді за їхню небайдужість, ініціативність. Найактивніших було нагороджено грамотами за розвиток молодіжної політики у житті Недригайлівщини.

До привітань приєдналася начальник відділу з питань культури, релігій та туризму Анна ТИМЧЕНКО, яка також вручила учасникам пісенного фестивалю подяки.

Закінчилося свято запальними та енергійними танцями на молодіжній дискотеці.