Сумська область, Роменський район

ПРОВЕДЕНО ДЕВ'ЯТИЙ ТУРНІР З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Дата: 29.06.2021 16:50
Кількість переглядів: 370

З нагоди проведення "Олімпійського дня" та вшанування пам'яті колишнього директора Недригайлівської ДЮСШ Олександра ЛИСЕНКА на стадіоні "Колос" відбувся традиційний дев'ятий по ліку турнір з легкої атлетики.

Привітати спортсменів цього дня прийшли начальник відділу освіти,молоді та спорту Ніна СЕРДЮК, депутат Сумської

обласної ради Сергій ФЕДИНА, голова Недригайлівської територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України Анатолій МЕЛЕШКО, директор Недригайлівської ДЮСШ Вадим ЄЛЕЦ, син Оександра ЛИСЕНКА Сергій Вони побажали учасникам змагань наснаги,терпіння та жаги до перемоги.

У змаганнях взяли участь 9 команд з старостинських округів (Хоружівський, Маршалівський, Засульский, Курманівський, Тернівський, Сакунихський, Кулишівський, Червоно-Слобідський, Іваницький), Гринівська НВК, Недригайлівська селищна рада, Недригайлівська ДЮСШ, вихованці Недригайлівської ДЮСШ та їх батьки.

Змагалися з таких видів спорту: біг 100м (чоловіки та жінки), 400 м (жінки), 800 м (чоловіки), стрибки в довжину, штовхання ядра.

У запеклій боротьбі у загальнокомандних змаганнях третє місце посів Тернівський старостинський округ, другими стала Недригайлівська селищна рада, а переможцями змагань - Недригайлівська ДЮСШ.

На дистанції 100 м: 1 місце виборола Лілія РУСНАК, 2 місце - Дар'я ПЛАХОТНА , 3 місце - Вероніка БОЙКО.

З бігу на 100 м серед чоловіків : 1місце зайняв Вадим ЩЕРБАЧЕНКО, 2 місце - Віталій ПШІННИК, 3 місце - Костянтин АКІМОВ.

На дистанції 400м переможницею стала Юлія Удовиченко, 2 місце - Вероніка БОЙКО, 3 місце - Лілія ШЕЛУДЧЕНКО.

На дистанції 800 м: переможцем став Вадим ЩЕРБАЧЕНКО, 2 місце - Вадим ЄЛЕЦ, 3 місце - Віталій ПШІННИК.

Зі стрибків в довжину серед жінок: 1 місце зайняла Лілія РУСНАК, 2 місце - Дар'я ПЛАХОТНА, 3 місце - Лілія ШЕЛУДЧЕНКО.

Зі стрибків в довжину серед чоловіків: 1 місце посів Совенко СОВЕНКО, 2 місце - Вадим ЄЛЕЦ, 3 місце - Денис РОМАНЧЕНКО.

У штовханні ядра серед жінок: 1 місце посіла Людмила КОЛОТ, 2 місце - Єлизавета ЗВ'ЯЗКА, 3 місце - Вероніка БОЙКО.

У штовханні ядра серед чоловіків: 1місце зайняв Валерій ЗИМОГЛЯД, 2 місце - Богдан ЛЕМАК, 3 місце - Вадим ЄЛЕЦ.

Учасники були нагороджені грамотами і медалями відділу освіти, молоді та спорту Недригайлівської селищної ради та кубками Недригайлівської територіальної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Також переможці змагань, працівники та вихованці Недригайлівської ДЮСШ, відвідали та поклали квіти на могилі Олександра ЛИСЕНКА.

Дякуємо всім хто долучився та приймав активну участь у змаганнях.