ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО НАМІР ЗМІНИ ТАРИФІВ НА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ ТА ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОВІДВЕДЕННЯ

Дата: 30.06.2021 13:59

У зв'язку зі збільшенням собівартості послуг, з причин не залежних від КП «Недригайлівводосервіс», повідомляємо щодо необхідності підвищення

тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2021 рік.

Головною причиною планових витрат є те, що діючі тарифи встановлені на базі показників 2016 року з централізованого водовідведення та показників 2018 року з централізованого водопостачання, а планова вартість складових витрат на 2021 рік формується, виходячи з потреб підприємства, на базі розрахунків 2020 року.

Розрахунки тарифів було виконано відповідно Постанови КМУ №869 від 01.06.2011 року «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги».

Підвищення тарифу відбудеться на послуги з централізованого водопостачання - 22,07%, водовідведення - 3,40%. Загальний розмір тарифу та його структура включає планові витрати на безперебійну діяльність підприємства.

Зростання собівартості послуги на централізоване водопостачання та водовідведення обумовлюється зростанням вартості електроенергії за 1кВт на 65,4% в діючому тарифі вартість за 1кВт - 2,4833 грн. з ПДВ (2,0694грн. без ПДВ) на існуючий час вартість за 1кВт - 4,10823 грн. з ПДВ (3,42353грн. без ПДВ). Також згідно Закону України від 15.12.2020 року №1082-IХ «Про Державний бюджет України на 2021 рік» відповідно до ст. 7,8, з 01 січня 2021 року відбулося підвищення мінімальної заробітної плати до 6000,00 грн., та прожитковий мінімум на працездатну особу становить 2270 гривень. Тарифами, які було встановлено для КП «Недригайлівводосервіс», на водовідведення у 2017 році передбачено фонд оплати праці з мінімальною заробітною платою у розмірі 3200,00 грн., а на водопостачання в 2019 році з мінімальною заробітною платою 4173,00 грн. Розмір мінімальної заробітної плати виріс на 43,8%-87,5% що за собою потягло збільшення єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

На підставі вищевикладеного з метою недопущення погіршення фінансового стану підприємства, КП «Недригайлівводосервіс» змушене довести тарифи до економічно обґрунтованого рівня.

За адресою, смт Недригайлів, вул.Щебетунів, 10, приймаються зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб протягом 7 днів.

Адміністрація КП «Недригайлівводосервіс».