ВІДБУЛАСЯ АПАРАТНА НАРАДА

Дата: 05.07.2021 15:05

Сьогодні відбулася апаратна нарада при Недригайлівському селищному голові, де основним питанням стало питання організації підготовки та проведення свята "Купала".

Костянтин ВОЛКОВ звернув увагу керівників відділів, установ та старост на тому, що свято "Купала" у цьому році має яскраво та чітко розкривати потенціал нашої Недригайлівської селищної територіальної громади у всіх сферах життя та принести користь нашим жителям. "Все, що ми зробимо до свята має залишитись для людей і надалі", - наголосив селищний голова.

Запрошуємо відчути на собі атмосферу свята "Купала", яке відбудеться у Недригайлові 10 липня на культурно-спортивному комплексі "Колос". Народні традиції по-сучасному та з недригайлівською самобутністю чекають саме на вас!