КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ - ЦІННЕ СХОВИЩЕ ІСТОРИЧНИХ ПАМ'ЯТОК НЕДРИГАЙЛІВЩИНИ

Дата: 12.07.2021 09:20

10 липня відбулися урочисті заходи з нагоди 15-річчя Недригайлівського краєзнавчого музею.

Музей є ціним сховищем історичних пам`яток, які є дуже важливими для нашої громади.

Щоб привітати зі святом працівників, краєзнавців, любителів історії до закладу завітав Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ.

"Бажаю вам безмежного здоров’я, натхнення у роботі, цікавих артефактів та експонатів, вдячних відвідувачів. Завдяки вашій кропіткій роботі, ми маємо можливість постійно пізнавати безмежну силу культури рідної Недригайлівщини", - зазначив очільник громади.

Костянтин ВОЛКОВ вручив найактивнішим краєзнавця та історикам грамоти виконавчого комітету Недригайлівської селищної ради за особистий вагомий внесок у розбудову музейної справи, збереження історико-культурної спадщини українського народу та з нагоди 15-річчя заснування Недригайлівського краєзнавчого музею-філії заповідника "Посулля".

Також зі святом слова, подарунками, високою відзнакою та почесними грамотами музейників вітали депутат Сумської обласної ради Віра ЛАВРИК, директор Державного історико-краєзнавчого заповідника "Посулля" Володимир ПАНЧЕНКО, директор ТОВ "Редакція газети "Голос Посулля" Ігор СКРИПЧЕНКО та земляки, які люблять рідний край.

Присутні переглянули короткометражний фільм про діяльність музею, мали змогу поспілкуватися у теплій та дружній атмосфері.

Директор Недригайлівського краєзнавчого музею Іван АБАРОВСЬКИЙ подякував гостям за вітання та запросив до подальшої плідної співпраці.