НЕДРИГАЙЛІВСЬКА ГРОМАДА ВІДЗНАЧИЛА СВЯТО ТАНЦЮ ТА ВОГНЮ

Дата: 12.07.2021 09:23

У суботу, 10 липня, у Недригайлівській громаді пройшло традиційне, величне й багатолюдне свято "Купала". За доброю традицією святкування проходило на КСК "Колос" біля нашої чарівної річки Сули.

Цьогоріч свято вміло доповнили інсталяції закладів, установ, організацій театралізоване містечко старостинських округів Недригайлівської селищної ради, різноманітні фото-зони.

Вабили гостей свята й інші цікаві локації — майстер-класи, ярмаркова торгівля, виставка-продаж продуктів бджільництва, атракціони для дітей.

Купальське свято у Недригайлові запалило стадіон енергійними танцями та яскравими! Прибули на нього гості не лише з Недригайлівської громади, а й із усіх куточків нашої країни.

Урочисту частину свята відкрив Недригайліаський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ. Щиро вітаючи недригайлівців та гостей нашої громади зі святом, він побажав присутнім позитивних емоцій від свята, наповнитися лише гарними враженнями. Очільник подякував всім, хто долучився до організації свята.

Зі святкової сцени також присутніх привітали народний депутат України Максим ГУЗЕНКО, депутати Сумської обласної ради Віра ЛАВРИК та Сергій ФЕДИНА, голова Роменської районної державної адміністрації Денис ВАЩЕНКО та голова Недригайоівського земляцтва у місті Суми Ірина ПАНАСЕНКО.

Надовго запам’ятаються усім, хто побував на цьому чарівному святі спортивні змагання та ігри «Козацькі розваги», флешмоб учнів КЗ «Тернівська дитяча школа мистецтв», виступ народного аматорського духового оркестру «Мамонт Бенд» КЗ «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради»,

показові виступи вихованців ГО «Федерація вільної боротьби Роменщини» та духового оркестру Сумської 27- ї реактивно-артилерійської бригади.

Головне дійство розгорнулося на стадіоні біля обрядового купальського дерева, де запальними танцями зі святом вітали вихованці Недригайлівського будинку дитячої та юнацької творчості, Недригайлівської дитячої музичної школи та Тернівської школи мистецтв позашкільних закладів освіти, Сумського фахового коледжу мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського. Театралізоване дійство «Купальська ніч» цьогоріч було магічним та особливим.

Завдяки професійності ведучих зв'язок із публікою був налагоджений із самого початку святкування.

О восьмій годині вечора на стадіоні настав кульмінаційний моментом свята. Дорослих і малих об'єднав масштабний і красивий хоровод-парад у вишиванках.

Коли звечоріло запалили купальські багаття - один із головних атрибутів свята.

На головній сцені виступали аматорські колективи Недригайлівської громади, артисти Сумської обласної філармонії, естрадні виконавці з міста Суми (Віталій ШАПОВАЛ, Марина та Віталій ВЕЛІТЧЕНКО, Леонід ВІВСЮК, Євгеній ДЖУЛАЙ, шоу-балет «Едем»), київська кавер група "In White".

Завершили святкове дійство яскравий феєрверк і молодіжна дискотека.

Щиро вдячні всім, хто долучився до проведення неймовірного свята.