У МАРШАЛАХ ДРУЖНО І ЯСКРАВО ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ СЕЛА

Дата: 13.07.2021 16:59

Люди, які живуть і працюють на землі, знають нелегку селянську працю, усім серцем люблять багату й прекрасну українську землю, безумовно, заслуговують на велику повагу та пошану земляків. Свято «День села», яке крокує у ці літні дні Недригайлівською громадою, об’єднує всіх, хто любить своє село, тих людей, чиєю працею воно створювалось.

Учора День свого рідного села весело і радісно відсвяткували жителі Маршалів.

На урочистості, які проходили у сільському клубі, завітав Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ. Вітаючи сільську громаду з цим чудовим святом, він побажав всім присутнім міцного здоров’я, благополуччя та зазначив, що люди у кожному населеному пункті нашої громади є однаково важливими та цінними.

Селищний голова нагородив грамотою виконавчого комітету за багаторічну сумлінну працю жительку села Маршали Наталію РОМАНЕНКО.

Щиро привітала маршалівців зі святом і сільська староста Валентина ДЯЧЕНКО.

Цього дня на сцені блискуче виступили вокальні, хореографічні колективи та сольні виконавці Недригайлівського будинку дитячої та юнацької творчості

Маршалівці та гості свята безкоштовно пригощалися морозивом і національною українською стравою – кулішем . На впорядкованій території розгорнулася торгові точки та дитячі атракціони.

Завершився День села казковим феєрверком та молодіжною дискотекою! Свято вдалося й залишило по собі добру згадку!

Дякуємо всім, хто долучився до проведення свята.