НЕДРИГАЙЛІВСЬКИЙ СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА КОСТЯНТИН ВОЛКОВ БЕРЕ УЧАСТЬ У РОБОТІ ХVI-ГО УКРАЇНСЬКОГО МУНІЦИПАЛЬНОГО ФОРУМУ

Дата: 27.07.2021 11:01

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» 27-29 липня проводить в Одесі ХVI Український муніципальний форум.

Цей традиційний щорічний захід є майданчиком для діалогу та вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, розв’язання конкретних проблем життєдіяльності територіальних громад.

Серед учасників, яких запрошено більше 500, – голови громад-членів АМУ, депутати місцевих рад, представники центральних органів державної влади, парламентарі. Закордонні гості АМУ - Генеральний секретар Конгресу місцевих та регіональних влад Андреас КІФЕР, спеціальний уповноважений уряду Німеччини з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Ґеорґ МІЛЬБРАДТ, депутатка Європарламенту Віола фон КРАМОН-ТАУБАДЕЛЬ, а також представники партнерських асоціацій місцевого самоврядування з інших країн, міжнародні експерти. Участь у заході бере і Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ.

Відкрив Форум голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій КЛИЧКО.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкриє День Діалогу (29 липня) в рамках Форуму та обговорить з головами громад проблеми місцевого самоврядування.

Бажаємо очільнику Недригайлівської громади Костянтину ВОЛКОВУ отримання нових цікавих знань, продуктивної роботи на Форумі, спрямованої на розвиток нашої громади.