СЕЛО МОЄ – ДУШІ КРИНИЦЯ

Дата: 03.08.2021 15:49

Доброю традицією в громаді стало проведення днів села. Цього дня приїжджають до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та батьківську турботу. Цього дня село, як завжди, радо зустрічає гостей.

2 серпня, в день Пророка Іллі, «день свого народження» відсвяткувало мальовниче село Сакуниха.

От і нині привітати сакунівців зі святом завітав Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ. Під час вітальних слів очільник Недригайлівської громади подякував тим людям, які працюють на землі та тим, хто створює робочі місця, даючи родинам можливість достойно жити.

Після вітань селищний голова нагородив грамотами виконавчого комітету за багаторічну сумлінну працю, активну життєву позицію, організаторські здібності, ініціативність жительок села Сакуниха Ганну КАЛМИКОВУ та Мотрону ПОКУТНЮ.

Із теплими словами до своїх односельців звернувся і староста Василь НИКОНЕНКО, який зазначив, що буде робити все можливе для поліпшення добробуту сакунівців та побажав кожному жителю благополуччя та натхнення у здійсненні всіх задумів.

До урочистого концерту підійшли з усією відповідальністю. Свою концертну програму подарували аматори сцени Сакунихського сільського клубу та Липоводолинського центру культури та дозвілля. , Присутні у залі отримали багато приємних вражень.

Також в рамках святкування працювали дитячі атракціони, були організовані «Козацькі розваги», безпрограшна лотерея, пригощалися смачним кулішем.

Прекрасним видовищем був феєрверк. Закінчилося свято запальною дискотекою.