ПРОВЕДЕННЯ КОМПЛЕКСУ ЗАХОДІВ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ МАЄ ВІДБУВАТИСЯ ІЗ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ КОМФОРТУ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

Дата: 04.08.2021 11:28

Сьогодні під керівництвом Недригайлівського селищного голови Костянтина ВОЛКОВА відбулася нарада по питанню енергоефективності. Обговорили проблемні моменти, окреслили першочергові завдання.

Очільник громади наголосив, що питання раціонального використання електроенергії є дуже гострим. «Освітлення населених пунктів громади - це, перш за все, безпека наших жителів. Маємо впроваджувати заходи з енергоефективності, щоб заощадити кількість використання електроенергії, при цьому не втратити, а лише покращити комфорт для людей», - зазначив Костянтин ВОЛКОВ.

На нараді було напрацьовано першочергові завдання:

- всі адміністративні будівлі селищної ради, заклади громади та центральні вулиці мають освітлюватися постійно, але з підключенням сутінкового реле;

- вулиці населених пунктів громади мають бути підключені до сутінкового реле та таймерів;

- місця тимчасового перебування людей обладнати датчиками руху.

Селищний голова надав відповідальним особам доручення по виконанню та контролю зазначених заходів.

Усього по території громади обліковується 1560 світлових точок, 500 ліхтарів потрібно замінити.

Зокрема, по провулку Ювілейний у селищі Недригайлів уже замінили на нові 9 старих ліхтарів. До речі, вартість нових є значно дешевшою, ніж ремонт старих.