ЮВІЛЕЙ ЗЕМЛЯКА

Дата: 05.08.2021 08:45

Може, для когось 80-річний ювілей і є солідною датою, але тільки не для Івана Петровича Головченка – нашого відомого земляка.

Поет, прозаїк, публіцист, композитор, співак, декламатор, громадський діяч – він і сьогодні активний, ініціативний, сповнений сил, багатий творчими задумами. Член трьох творчих національних спілок України – письменників, журналістів та музичної. Лауреат літературних премій, багатьох республіканських, обласних конкурсів та фестивалів самодіяльної народної творчості. Ногороджений вищою нагородою Національної спілки письменників України – медаллю «Почесна відзнака». Лауреат літературної премії ім. Андрія Головка.

Автор романів: «Обійми привида», «Агонія», «Злочин без покари», «Пересторога», «Білий лебідь дитинства», «Калинова гіркота», «З глибин віків», «Зганьблений рай».

Його ім’я занесене до «Енциклопедії Сучасної України».

З нагоди ювілею бажаємо Івану Петровичу вірних шанувальників мистецтва, невичерпного потоку натхнення і невгамовної спраги створювати шедеври і приголомшливі твори. Нехай живеться щасливо та гарно, хай працюється весело і легко.