ПРИВІТАЛИ З ПОВАЖНИМ ЮВІЛЕЄМ МАМУ ГЕРОЯ

Дата: 05.08.2021 08:46

Сьогодні Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ разом із заступником Володимиром ШУДОЮ та головою Недригайлівської районної спілки ветеранів Афганістану Олександром ПЕДЬКОМ привітали з 95-річчям матір загиблого воїна-афганця Марію Трохимівну ЛИННИК.

Очільник громади побажав поважній ювілярці здоров’я, спокійного, мирного життя та Божого благословення.

Гості слухали цікаві історії з життя ювілярки. Виявляється, що вона була доброю подругою бабусі селищного голови. Згадували про будівництво Недригайлівської школи, роботу консервного та хлібозаводу.

Атмосферу, в якій проходило спілкування та вдячні емоції іменинниці важко передати словами.

Зараз Марія Трохимівна проживає у родині Миколи Івановича ЮРЧЕНКА в селі Голубці. Здоров’я звісно бажало б бути кращим, але за нею добре доглядають та турбуються. Щиро дякуємо за тепло та затишок для мами нашого Героя.

Селищний голова повідомив родині про наявність у Недригайлівській лікарні виїзної паліативної допомоги можливість отримувати кваліфіковану допомогу важкохворим пацієнтам та їх близьким у домашніх умовах: комплексу медичних послуг, психологічної підтримки та духовного супроводу. Цього ж дня виїзна бригада паліативної допомоги відвідала поважну ювілярку.