У НЕДРИГАЙЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ МАЄ БУТИ ПРОСТІР ДЛЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

Дата: 06.08.2021 12:00

Сьогодні Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ провів зустріч із заступником директора ДП "Сумикоопторг" Сумської облспоживспілки Геннадієм БОСЮКОМ по питанню залучення привабливих інвестиційних проєктів.

Зокрема, обговорили можливість створення центру відпочинку та розваг для дітей та молоді на другому поверсі маркету "Посулля". Це саме те, чого не вистачає у Недригайлівській громаді. Загальна площа приміщення складає близько 400 квадратних метрів.

Недригайлівський селищний голова зазначив, що для початку орендна плата за приміщення має справлятися за дуже мінімальними ставками, щоб справа добре розвивалася. Геннадій БОСЮК абсолютно погодився з такою думкою.

"Це чудова нагода розпочати улюблену справу місцевим підприємцям, реалізувати себе та зробити добру справу для громади. Такий розважальний центр цілком може бути орієнтованим і на сусідні громади", - зазначив очільник громади. Зі своєї сторони Костянтин ВОЛКОВ запевнив про допомогу.

Запрошуємо зацікавлених осіб за детальною інформацією звертатися у відділ економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності селищної ради або за телефоном 0667485209.