ДЕНЬ СЕЛА – СВЯТО ЄДНАННЯ

Дата: 10.08.2021 16:52

9 серпня, в день великомученика і цілителя Пантелеймона, село Червона Слобода традиційно зібрало місцевих жителів, земляків та гостей, щоб відзначити свій День народження

Вдень для найменших жителів села було організовано та проведено дитячу ігрову програму.

Під час урочистого відкриття святкування зі сцени з Днем села присутніх привітали Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ та староста Червонослобідського старостинського округу Михайло В’ЮН. Грамотами виконавчого комітету було нагороджено тракториста ПП «Червонослобідське-2» Івана ГРЕЧАНОГО, жительку скла Червона Слобода Віру КОСТЕНКО та аматорський вокальний ансамбль «Червона калина».

Святкова програма супроводжувалася піснями у виконані аматорського вокального ансамблю «Червона калина», Анастасії СТЕТЮХИ, Лізи ГОРПИНЧЕНКО, солістки Недригайлівського центру культури та дозвілля Інни СТОРЧАКИ.

Перед святковою дикотекою приємним сюрпризом для всіх присутніх на святі став виступ відомого Сумського артиста Леоніда ВІВСЮКА. За словами виконавця., село Червона Слобода є для нього не чужим, адже сюди неодноразово з другом він приїздив погостювати та відпочивати.

Кожен, хто прийшов на святкування, мав змогу посмакувати смачним кулішем, пофотографуватися, зарядитися позитивними емоціями.

По закінченню свята на всіх чекала дискотека та святковий феєрверк.