У НЕДРИГАЙЛІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР ЗА УЧАСТІ ВИКОНАВЧОГО ДИРЕКТОРА АСОЦІАЦІЇ МІСТ УКРАЇНИ ОЛЕКСАНДРА СЛОБОЖАНА

Дата: 12.08.2021 20:19

Сьогодні під керівництвом Недригайлівського селищного голови Костянтина ВОЛКОВА в залі засідань селищної ради відбувся семінар «Наповнення бюджетів органів місцевого самоврядування: проблемні питання».

Участь у роботі семінару взяли виконавчий директор Асоціації міст України Олександр СЛОБОЖАН, директор Сумського регіонального відділення Асоціації міст України Володимир ДЕРИЗЕМЛЯ, голови та представники громад Сумської області, начальники відділів, структурних підрозділів Недригайлівської селищної ради, старости та усі бажаючі. Перед початком заходу всі присутні прийняли участь у презентації роботи будівельного 3D принтера, яка відбулася на КСК "Колос".

У рамках роботи семінару розглядалися питання фінансового забезпечення функціонування органів місцевого самоврядування України в сучасних умовах. Цікаво і змістовно перед присутніми виступив та дав відповіді на запитання виконавчий директор Асоціації міст України Олександр СЛОБОЖАН. Голови громад ділилися між собою досвідом щодо шляхів наповнення місцевих бюджетів, обговорювали проблемні питання. Найактивнішими на семінарі були Тростянецький міський голова Юрій БОВА, Лебединськи міський голова Олександр БАКЛИКОВ, Конотопський міський голова Артем СЕМЕНИХІН та Липоводолинський селищний голова Володимир ШТАНЬКО.

Костянтин ВОЛКОВ подякував усім присутнім за участь у семінарі та продуктивну співпрацю.