СЕЛО МОЄ В ПАХУЧІМ ЦВІТІ

Дата: 16.08.2021 11:18

14 серпня, на свято Маковія, або як ще говорять, Медового спасу, у селі Баба відсвяткували День села.

Захiд було розпочато святковим концертом за участю аматорів сцени Іваницького сільського будинку культури-філії та Бабівського сільського клубу-філії.

Від імені Недригайлівського селищного голови Костянтина ВОЛКОВА зі святом присутніх привітали староста Засульського старстинського округу Людмила ТЕСЛЕНКО та депутат селищної ради Сергій ПЕДЬКО. Грамотами виконавчого комітету було нагороджено активного жителя села Баба Михайла ДУДЧЕНКА та аматорів сцени місцевого сільського клубу-філії. Подарунками нагородили найменшого та найстаршого жителів села.

Пiсля концерту всі присутні на святі були запрошенi до смакування святковою кашею. Пiсля частувань ще довго спiлкувалися мiж собою, тому що радi були зустрiчi з односельцями.

Для дітей було організовано розважальну програму з конкурсами та веселощами. А закінчилося свято запальними танцями на дискотеці.