У ЦЕЙ ДЕНЬ ОСОБЛИВО ПАХНЕ ЯБЛУКАМИ

Дата: 20.08.2021 14:49

Стало доброю традицією відзначати дні села у Недригайлівській громаді.

Це свято в різних селах проходить в різний час. У Хоружівці день села відзначається 19 серпня – на день Преображення Господнього або Яблучний Спас. З нагоди свята у сільському будинку культури зібралося чимало місцевих жителів та гостей.

З днем народження села жителів Хоружівки прибув привітати і Недригайлівський селищний голова Костянтин ВОЛКОВ. Очільник громади зазначив, що у Хоружівці є все для того, щоб село жило та процвітало. З нагоди свята найактивніших було відзначено подяками виконавчого комітету селищної ради.

Зі святкової сцени хоружівчан також привітали депутат Сумської обласної ради Віра ЛАВРИК, староста Хоружівського старостинського округу Олександр ХАРЬКО та директор ТОВ АФ «Хоружівка» Григорій ОСАДЧИЙ.

Для присутніх у залі учасники художньої самодіяльності організували чудову концертну програму, безпрограшну лотерею. Біля будівлі будинку культури працювали заклади торгівлі та надувні атракціони для малечі, з душевними піснями виступив хоружівський земляк, учасник АТО Борис ЯРОШЕНКО.

Ввечері свято продовжилося молодіжною дискотекою та святковим феєрверком.