СЕЛО МОЄ - ЗЕМЛЯ МОЇХ БАТЬКІВ

Дата: 21.08.2021 20:00
Кількість переглядів: 1961

Кожне місто чи село має свою давню історію, традиції та звичаї. Село Віхове є тим населеним пунктом Недригайлівської селищної ради, де історія багата і цікава, а традиції та звичаї предків передаються з покоління в покоління, відроджуються, процвітають.

Сьогодні у Віховому відзначали День села.

Одосельці залучилися до святкування, зібравшись дружньою сім'єю, щоб вшанувати своє село та його жителів.

З найтеплішими словами вітань до всіх присутніх звернувся заступник Недригайлівського селищного голови Володимир ШУДА, нагородивши найактивніших та найсумлінніших віхівців грамотами виконавчого комітету. До привітань приєднався заступник директора ТОВ "ПЛЕМПТАХОРАДГОСП "ПОСУЛЬСЬКИЙ"" Олександр ГОРДІЄНКО.

До святкування тут підійшли креативно. Було на що подивитися, де сфотографуватися, а ще присутніх залучили до участі у різноманітних розвагах.

Концертну програму майстерно підготували аматори сцени Віхівського і Червонослобідського сільських клубів-філій, вихованці Недригайлівського будинку дитячої та юнацької творчості, сольні виконавці.

Присутні смакували кулішем та шашликом. Завершилося свято дискотекою та феєрверком.