ПРИВІТАННЯ НЕДРИГАЙЛІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗНАНЬ

Дата: 01.09.2021 09:07

ДОРОГІ ВЧИТЕЛІ, УЧНІ ТА БАТЬКИ!

Перший вересневий день традиційно розпочинається святом знань. В освітянських закладах стартує новий навчальний рік. Школа радо зустрічає своїх учнів, які відпочили, подорослішали, загартувалися фізично і духовно.

Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів і, звичайно, закличним першим дзвоником. Це свято не минає жодної родини. Адже людина без знань, як безкрилий птах: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті.

Особливим є цей день для першокласників, які вперше переступають шкільний поріг, і для майбутніх випускників, котрі невдовзі обиратимуть свій шлях у житті. Я бажаю першокласникам вдалого старту, не зупиняйтеся на півдорозі, впевнено підкоряйте вершини наук, шануйте педагогів – вірних порадників і наставників.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє. Вчитель - це професія від Бога, а всі інші професії - від учителя. Здоров'я вам, шановні педагоги, благополуччя, родинного тепла, старанних і вдячних учнів.

Шановні батьки, щиро вітаю вас зі святом 1 вересня! Сьогодні ваші діти роблять перші самостійні кроки, та вже зовсім скоро своєю працею вони прославлятимуть родину, віддаючи сили та знання на справу розбудови рідного краю.

Миру й злагоди кожній родині, міцного здоров'я, добробуту, а також успіхів у навчанні!

Зі святом!

Недригайлівський селищний голова